Pożyczka szybka droga do wsparcia domowego budżetu

Na rynku usług finansowych nieprzerwanie od wielu lat, dużym zainteresowaniem cieszy się pożyczka szybka. Przy minimum formalności pozwala ona uzyskać środki na nieprzewidziane wydatki lub takie, których nie uwzględniliśmy w comiesięcznym budżecie.

Pożyczka szybka – możliwość na dodatkową gotówkę

Pożyczka szybka może zostać zaciągnięta w firmie pożyczkowej na z góry określony czas. Zazwyczaj jest to okres kilku, kilkunastu tygodni. Wysokość kwoty, o jaką możemy się ubiegać w przypadku pożyczki szybkiej, waha się zazwyczaj w granicach 500 – 11 000 zł. Z tego względu taka forma wsparcia finansowego nadaje się idealnie w sytuacjach nagłych lub jako finansowanie zakupu takich rzeczy jak sprzęt RTV czy AGD, lub wyjazdu na wakacje. Pożyczka szybka jest prosta do uzyskania, a wszystkie formalności możemy wypełnić poprzez stronę internetową firmy pożyczkowej.

Dla kogo dostępna jest pożyczka szybka?

Aby móc uzyskać pożyczkę szybką w jednej z pozabankowych instytucji finansowych należy przede wszystkim mieć ukończone 18 lat, być obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej i mieszkać na terenie kraju. Dodatkowo ważne jest, by posiadać źródło dochodu, z którego będziemy spłacać dług zgodnie z podanym harmonogramem. Nie wszystkie firmy pożyczkowe wymagają potwierdzenia zatrudnienia. Większości z nich do przyznania pożyczki szybkiej wystarczy deklaracja uzyskiwania regularnego dochodu. Potencjalni pożyczkobiorcy muszą również liczyć się z tym, że ich wiarygodność zostanie sprawdzona między innymi w Biurze Informacji Kredytowej, chyba że wybiorą firmę, która nie sprawdza historii kredytowej swoich klientów. Pożyczka szybka w niektórych instytucjach dostępna jest również dla osób mających w przeszłości problem ze spłatą swoich zobowiązań.

Pożyczka szybka – formalności

Proces uzyskania pożyczki szybkiej jest nieskomplikowany i można go przeprowadzić w całości przez internet. Wystarczy wejść na stronę internetową danej firmy pożyczkowej i znaleźć formularz, którego wypełnienie jest podstawowym wymogiem, aby uzyskać pożyczkę. Po uzupełnieniu danych należy przesłać go do weryfikacji. Nasz wniosek zostanie sprawdzony, a po kilku-kilkunastu minutach dowiemy się, czy pożyczka szybka leży w zasięgu naszych możliwości. W przypadku otrzymania zgody na zaciągnięcie zobowiązania zostaniemy poproszeni o wykonanie przelewu symbolicznej złotówki na konto pożyczkodawcy. Dzięki temu potwierdzi on nasze dane i będzie mógł zrobić przelew zwrotny na kwotę, na jaką została udzielona pożyczka szybka.

Poprzedni artykułWezwanie do zapłaty – kiedy warto je wysłać do spóźnialskiego kontrahenta?
Następny artykułDeklaracja PCC-3 – 3 kroki do zapłacenia podatku od czynności cywilnoprawnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj